پیوندها  

ارشیو مطالب


تهران میزبان این رویداد ملی است که یکی از بزرگ‌ترین نشست های تخصصی مهندسان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بیست و دومین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان در تاریخ‌ ۲۵ الی ۲۷ تیرماه با شرکت اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها و میهمانان ویژه کشوری و استانی در حال برگزاری است.

ادامه مطلب


تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهره ماه ۹۸

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان مهر ماه ۱۳۹۸ می‌رساند، با توجه به درخواست متقاضیان شرکت در آزمون‌، مهلت ثبت‌نام آزمون‌ها تا روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۴ تمدید گردید

ادامه مطلب


برگزاری مسابقات والیبال و بدمینتون

پیرو اطلاعیه برگزاری مسابقات فوتسال و اعلام تیم ها جهت حضور در این مسابقات و با عنایت به درخواست اعضای محترم سازمان مبنی بر برگزاری مسابقات ورزشی در سایر رشته ها، کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی تصمیم به برگزاری مسابقات والیبال و بدمینتون را دارد.

ادامه مطلب


جناب آقای مهندس روزبه کریمی

با نهایت تاثر و تاسف در گذشت همسر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم.

ادامه مطلب


قابل توجه كليه مهندسين مکانیک دارای صلاحیت نظارت

با توجه به اعلام نیاز دفتر نمایندگی کردکوی به تعداد محدودی مهندس مکانیک با صلاحیت نظارت جهت ارایه خدمات در حوزه دفتر نمایندگی کردکوی، از کلیه واجدین شرایط دعوت میشود حداکثر ظرف مدت سه روز به سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان واحد عضویت وصدور پروانه مراجعه نمایند.

ادامه مطلبتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ