پیوندها  

گزارش عملکرد 6ماهه تخصصی مکانیک                      گروه تخصصی مکانیک                                  به نام خداوند جان و خرد

 

گزارش عملکرد گروه تخصصی مکانیک تا پایان اردیبهشت 93

 1. پیگیری در خصوص معرفی و شروع به کار اعضاء معرفی شده در کمیته کنترل نقشه دفاتر نمایندگی
 2. حضور در سمینار مبحث 19 مقررات ملی ساختمان به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس مرکز تحقیقات راه و شهرسازی "در این خصوص آقای مهندس حمید بیدختی از گروه معرفی و پس از شرکت در سمینار ارائه گزارش نمودند"
 3. برگزاری جلسه هم اندیشی مهندسین مکانیک سازمان که با حضور حدود چهل نفر از مهندسین با سابقه و با تجربه استان انجام و همکاران در خصوص برنامه های کار گروه تخصصی مکانیک ، مسائل و امور گاز ، حضور بیشتر و پر رنگ مهندسین مکانیک علی الخصوص در امور تاسیسات دفاتر و مشکلات و مسائل فنی که می تواند از سوی گروه تخصصی پی گیری و جمع بندی گردد ارائه طریق نمودند.
 4. پی گیری ، مطالعه و مشاهده سیستم اتوماسیون اداری، نحوه نظارت  ارجاع کار گاز دفاتر تحت سیستم شبکه که در این خصوص تیم برنامه ریزی و مامور ، طی جلسه ای اختصاصی نسبت به معرفی و تعریف آخرین اصلاحیه برنامه فوق به گروه تخصصی اقدام و توضیحات لازم را ارائه نمودند، در این خصوص موارد اشکال بررسی و مقرر گردید در اسرع وقت رفع نقص و جهت اجرا نهایی گردد.
 5. برنامه ریزی در خصوص درخواست همکاران به منظور برگزاری دوره های آموزشی تکمیلی و بازدید از کارخانجات و صنایع تاسیساتی از قبیل لوله سپنتا ، گروه صنایع گیتی پسند و شرکت ایران رادیاتور
 6. پی گیری جهت نهایی کردن و به روز نمودن چک لیست های کنترل نقشه تاسیسات در دفاتر، در این خصوص مقرر گردید آقای مهندس حامد آشوری تا پایان خرداد ماه 93 چک لیست جدید کنترل نقشه تاسیسات را تهیه و به تصویب گروه تخصصی جهت ابلاغ برساند.
 7. پی گیری جهت تهیه دستور العمل واحد در طراحی و اجرای تاسیسات اطفاء حریق ساختمان هادر این خصوص آقای مهندس آلوستانی دستورالعمل مربوطه را تهیه و جهت بررسی و تصویب نهایی در اختیار گروه تخصصی قرار دادند.
 8. با توجه به تعریف دفاتر اجرایی تاسیسات برابر مبحث دوم مقررات ملی ساختمان کار گروه مشترک با گروه تخصصی برق تشکیل گردید که در این قسمت آقای مهندس اخوان به عنوان رئیس کار گروه انتخاب و پیگیر امور گردیدند.
 9. برنامه ریزی و ارائه تقویم سالیانه 1393 گروه تخصصی انجام و مصوب گردید در این خصوص تمامی همکاران و مهندسین گرامی مکانیک در صورت تمایل به حضور در جلسات طی هماهنگی و تعیین وقت  می توانند در جلسه حاضر و تبادل نظر نمایند.
 10. با توجه به اهمیت مبحث 21 مقررات ملی ساختمان تحت عنوان پدافند غیر عامل در ساخت و سازهای کشور مقرر گردید برنامه ریزی و دستورالعمل لازم جهت رعایت موارد اجرائی تاسیسات توسط مهندسین همکار پی گیری و اقدام گردد.
 11. برابر درخواست مرکز تحقیقات مسکن راه و شهرسازی کشور در استفاده از نظرات و پیشنهادات تمامی همکاران مهندسین تاسیسات در تدوین و به روز نمودن مقررات ملی ساختمان از طریق سایت سازمان ، خواهشمند است در صورت داشتن پیشنهاد خاص در مباحث تاسیساتی نسبت به ارائه کتبی آن به گروه تخصصی مکانیک اقدام تا پیگیری گردد.
 12. نقشه نهایی تاسیسات دفتر نمایندگی علی آباد دریافت تا پس از بررسی و کنترل ارائه نظر گردد.
 13. برنامه ریزی و اقدام جهت شرکت در پنجمین اجلاس کنفرانس بین المللی تاسیسات ( ICHVAC)

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ