پیوندها  

برگزاری مراسم اختتامیه اولین جشنواره کودک و مقررات ملی با عنوان شهر دوستدار کودکبرگزاری مراسم اختتامیه اولین جشنواره کودک و مقررات ملی با عنوان شهر دوستدار کودک

مراسم اختتامیه اولین جشنواره کودک و مقررات ملی ساختمان با عنوان شهر دوستدار کودک در پردیس سینمایی کاپری گرگان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان در این آیین که با حضور اعضای هیات مدیره سازمان،سرپرست شهرداری گرگان و هیات همراه، اعضای شورای شهر گرگان، مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان و جمعی از مهندسان و کودکان شرکت کننده و مربیان آن ها برگزار شد،

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره بیان داشت:

توجه به حقوق کودکان در موضوع شهرسازی آنقدر دارای اهمیت است که در دو اجلاس سازمان ملل متحد بر توجه ویژه به کودکان در برنامه ریزی شهری تاکید شده است.

وی افزود: در مصوبات شورای عالی شهرستان های کشور نیز به این به موضوع مهم اشاره شده و باید این هدف تحقق یابد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان اظهار داشت: مهمترین وظیفه سازمان اجرای کامل مقررات ملی ساختمان است که با انجام این کار شهرها و محیط شهری برای کودکان خسته کننده نخواهد بود.

وی بیان کرد: در حال حاضر کودکان ما زندگی خود را منطبق با افکار بزرگترها و برنامه ریزی های نامناسب سپری می کنند که این مساله در آینده باعث خواهد شد، جامعه ای با کمترین خلاقیت، اعتماد به نفس و پویایی داشته باشیم.

دبیر این جشنواره نیز در حاشیه مراسم بیان داشت: تعداد 120 اثر توسط کودکان 5 تا 12 سال به دبیرخانه ارسال شد که طبق تصمیم هیات برگزاری مقرر شد، از همه شرکت کنندگان تقدیر صورت گیرد.

صابر مناجاتی افزود: این جشنواره در شرق استان به محوریت گنبد هم  انجام شد و مراسم اختتامیه آن هم نیز هفته آینده در گنبد برگزار خواهد شد.

این آیین که با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری، مسابقه، اجرای سرود توسط کودکان همراه بود از تمامی کودکان شرکت کننده و مربیان آن ها نیز  تقدیر به عمل آمد.

شایان  ذکر است این برنامه با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، اداره کل راه وشهرسازی استان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و کانون دوستداران کودک برگزار گردید.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ