پیوندها  

نشست صمیمی مهندسان دفتر نمایندگی آق قلا با حضور رییس و اعضای هیات مدیره سازمان، شهردار، اعضای شورای شهر و مهندسان عضو دفترنشست مهندسان دفتر نمایندگی آق قلا به مناسبت گرامیداشت روز مهندسی با حضور رییس سازمان و اعضای هیات مدیره برگزار شد. در این نشست صمیمی که شهرداران آق قلا و انبارالوم، اعضای شورای شهر، مهندسان عضو دفتر نمایندگی و سایر مدعوین حضور داشتند، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به ضرورت اعتلای جایگاه مهندسی و رعایت اخلاق حرفه ای بیان داشت:
مهندسان صنعت ساختمان با اهتمام بر انجام درست وظایف خود می توانند در افزایش اعتماد عمومی و اعتلای جایگاه مهندسی نقش مهمی ایفا نمایند.
 سید مجتبی موسوی  افزود: باید از ظرفیت و تخصص مهندسان صنعت ساختمان در توسعه استان به خوبی استفاده شود. وی بیان داشت: با توجه به عدم تعادل عرضه و تقاضا در بازار مسکن نهادهای تصمیم گیر باید به اشتغال در بخش مهندسی توجه ویژه داشته باشند.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در بخش دیگری از سخنان خود بر اجرای قانون نظام مهندسی کنترل ساختمان در همه بخش ها تاکید کرد.
 در این آیین همچنین  حکیم سلاق عضو شورای شهر  آق قلا  با اشاره به رعایت ایمنی و اصولی ساختن ساختمان ها در شهر آق قلا  تاکید کرد  تعامل و همکاری های لازم بین شهرداری و شورای اسلامی شهر با نظام مهندسی  ساختمان افزایش خواهد یافت.
در این مراسم جوایزی به قید قرعه از سوی حامیان مالی به مهندسان اهدا شد.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

گزارش تصویری  

آرشیو

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ