پیوندها  

کاهش غیرمتعارف منابع درآمدی سازمان تبعات جبران ناپذیری را به پیکره نظام مهندسی ساختمان تحمیل خواهد نمود.✍️نایب رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان در گفتگو با حضور در برنامه رادیویی روزنه پیرامون اتفاقات اخیر پیرامون سازمان نظام مهندسی ساختمان را تشریح نمود .
محمد فرهمند نیا نایب رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: از ابتدای فعالیت سازمان نظام مهندسی ساختمان  مهمترین هدف , ارتقا کیفیت ساخت و ساز بوده است که امروزه تا حد زیادی  تحقق این مهم را شاهد هستیم .
وی افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان در چارچوب قانون مدون خویش در حال فعالیت و ادامه مسیر بود که شاهد اصلاحات ساختاری طی ابلاغیات وزارت محترم راه و شهرسازی بوده ایم . نایب رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به کاهش شدید و حذف بخش اعظمی از منابع درآمدی سازمان ادامه داد: متاسفانه با حذف منابع مهم درآمدی شاهد آثار نامناسبی در بدنه سازمان خواهیم بود  بخش مورد توجهی از هزینه ها , حق الزحمه پرسنل سازمان است مشغول به ارایه خدمات به مهندسین و مردم هستند و با حذف ناگهانی درآمدهای سازمان، تعدیل گسترده پرسنل یکی از راهکارهای ناگزیر سازمانها در سطح کشور است. سئوال اینجاست چرا در حین تدوین این ابلاغیات سرنوشت بیش از 3000 نفر از کارکنان سطح کشور و خانواده های ایشان و تبعات وارده مورد مطالعه قرار نگرفت. آیا صرفا با تعدیل پرسنل و پرداخت سنوات و در نظرنگرفتن آثار اجتماعی این مقوله، اهداف شیوه نامه مذکور حاصل خواهد شد؟
وی در انتها افزود: شاید ملاک وزارتخانه در جهت این حجم غیرقابل توصیف  تغییرات، پایتخت با ظرفیت های بسیار متفاوت در عرصه ساخت و ساز و منابع درآمدی بوده است که بلاشک قابل قیاس و ملاک عادلانه ای با شرایط دیگر استانهای کشور نخواهد بود.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

گزارش تصویری  

آرشیو

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ