پیوندها  

دستگاه های مرتبط با صنعت ساختمان باید بستر رشد سالم ساخت و ساز در استان را به بهترین شکل مهیا سازند



 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان با حضور در سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اعضای هیات مدیره و شورای انتظامی این سازمان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان، در این نشست میرمحمد غراوی بیان داشت: اجرای دقیق مباحث مقررات ملی به ویژه دربخش سازه در ساخت و سازهای سطح استان باید در اولویت قرار گیرد چراکه اجرای دقیق قوانین , موجب دفاع از حق و حقوق مردم می‌گردد. وی افزود: دستگاه های اجرایی مرتبط با صنعت ساختمان در جهت تسهیل و تسریع ارائه خدمات مهندسی به مردم گام بردارند و با ایجاد بستر مناسب و رفع موانع اداری  رشد صنعت ساخت و ساز در سطح استان گلستان را سبب شوند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استان با اشاره به شیوه نامه های اخیر وزارت راه و شهرسازی اظهار امیدواری کرد: با تعامل هرچه بیشتر و اصلاحات لازم، شرایط ارائه خدمات مهندسی توسط نظام مهندسی ها و دستگاه های مرتبط به وضعیت مناسبی باز گردد تا به مردم و جامعه مهندسی خدشه ای وارد نشود.
در این نشست  رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان ضمن تقدیر از حضور صمیمانه معاون هماهنگی امورعمرانی استان بیان داشت:  با تلاش های صورت گرفته توسط هیأت مدیره میزان رضایت مراجعان و مردم به مراتب بالاتر از گذشته بوده و ما تمام تلاش خودرا در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مهندسی بکار خواهیم گرفت.
سید مجتبی موسوی افزود: امروز لزوم پرداخت به موضوع سازندگان دارای صلاحیت بیش از پیش احساس می‌گردد چرا که با تحقق این مهم ارائه دقیق و صحیح شناسنامه فنی ملکی و بیمه تضمین کیفیت را شاهد خواهیم بود.
وی در خصوص ابلاغیات اخیر وزارت راه و شهرسازی گفت :  امیدواریم در آینده ای نه چندان دور شاهد اعتلای دوباره سازمان نظام مهندسی ساختمان درجهت ارائه خدمات به مردم و جامعه‌ مهندسی باشیم  تا بیش از این آسیبی به جایگاه و  جامعه متخصص مهندسی ساختمان وارد نگردد.
در ادامه جلسه فعالیت های صورت گرفته در این دوره از هیات مدیره ارائه شد و موارد لازم به تفصیل تشریح گردید و حاضرین به بحث و گفتگو پرداختند.

 



نظرات ثبت شده



تابلوی اعلانات  

گزارش تصویری  

آرشیو

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ