پیوندها  

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت "یوم ا... 13 آبان                                                          (( هیهات مناالذله ....  ))

سیزدهم آبانماه یادآور عزم پولادين ملت ایران بر حفظ استقلال و اعتلای هویت ایرانی- اسلامی در برابر زیاده خواهی قدرت های بیگانه است. بزرگداشت یوم ا... سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام برائت و بیزاری از دشمنان اسلام با محوریت شیطان بزرگ آمریکا و یزیدیان زمان، اسرائیل و آل سعود جنایت کار است. پیام اين روز حفظ وحدت ملی، استقامت، پایداری و مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار جهانی به سردمداری آمریکا است. تنها راه مبارزه، افشاء چهره واقعي، منافقانه حکومت ظالم و مستکبر امریکا توسط ملت مقاوم، با هدایت داهیانه ولی فقیه زمانمان می باشد که می تواند علاوه بر خنثی کردن تمامی این توطئه های پیچیده، ملت ایران را از تحریم های ظالمانه و دیگر ملتهای منطقه را از زیر یوغ  شیطان بزرگ آزاد کرده و راه را برای رسیدن به یک تمدن عدالت گستر برای همه ملتها به عنوان تمدن بزرگ اسلامی هموار نماید.

 ما جامعه مهندسين بسيجي استان گلستان به همراه سایر متخصصین متعهد، آزاده و دلسوز ایران اسلامی با الهام از آموزه های ارزشمند بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي حضرت خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور پرشور و گسترده در مراسمات گرامیداشت 13 آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق ایرانیان با آرمانهای امام (ره) و بیعت مجدد با ولی فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و تاکید بر هوشیاری ملت با بصیرت و همیشه در صحنه اعلام می‌داریم ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی و استقلال طلبی کوتاه نیامده و آمریکا؛ این جرثومه فساد را عامل اصلی گرفتاری‌های جهان اسلام و منشاء فتنه و توطئه علیه نظام‌ و انقلاب اسلامی می‌دانیم و در این راستا، رهنمودها، منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) را به عنوان نقشه راه حرکت در مسیر نیل به حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) قرار می دهیم.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه به ویژه قشر مهندسین استان دعوت مي نمايد تا با حضور پرشور و پرصلابت خود در راهپيمايي و تجمع بزرگ 13 آبان شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی اندازند و نشان دهند فشار اقتصادي و تحريم ظالمانه آمريكا در اين پيچ تاريخي تمدن ساز، بر ملت آزاده و حق طلب ايران، هيچ اثري نداشته و همواره حافظ آرمان هاي انقلاب و پشتيبان مستضعفين عالم خواهند بود. إن شاءا... .

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان

آبانماه 1397 هجری شمسی- صفر 1440 هجری قمرینظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ