پیوندها  

اولين نشست هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با کارکنان برگزار شد.اولين نشست هیات رییسه  سازمان  نظام مهندسی ساختمان گلستان با کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، درآغازین روز شروع به کار هیات رییسه دوره هشتم، اولین جلسه دیدار هیات ریسه با کارکنان برگزار شد.

حسین ویزواری رییس سازمان در این جلسه  ضمن قدرداني از زحمات بي‌دريغ هیات مدیره قبلی و کارکنان سازمان گفت: به اعتقاد بنده کارکنان سازمان به عنوان سرمایه های سازمان محسوب می شوند و باید از تجارب تک تک آن ها در جهت اعتلای سازمان استفاده نمود. ویزواری موفقیت و پیشرفت سازمان را مرهون فعالیت های صادقانه کارکنان دانست و اظهار امیدواری کرد با همراهی کارکنان شایسته، مدیریت سازمان می تواند با سرعت به اهداف اصلی خود دست یافته و مسیر موفقیت را باکیفیت مطلوب طی نماید.

حلیمه جرجانی نایب رییس اول سازمان ضمن تشکر از تلاش های پرسنل گفت: هدف هیات مدیره ایجاد امنیت شغلی وآرامش برای کارکنان می باشد. وي افزود: برگزاری مکر ر چنین جلساتی در دستور کار هیات رییسه سازمان قراردارد تا درباره سازمان و فرصت‌هاي پيش رو و مشكلات و معضلات موجود صحبت و با همفکری و همراهی شما بتوانیم  در جهت رفع مشکلات قدم برداریم.

محمد ابراهیم پور نایب رییس دوم سازمان در این جلسه ارتباط صمیمانه و مفید کارکنان با یکدیگر را زمینه ساز ایجاد روحیه تعاون و همکاری دانست و تکریم ارباب رجوع را از شاخصه های ویژه کارکنان برشمرد. وی افزودامیدوارم در سه سال پیش رو بتوانیم با همکاری و همیاری شما مشکلات و معضلات سازمان را بررسی و در جهت رفع آن تلاش نماییم.

همچنین علی تهرانی ثانی دبیر سازمان در این جلسه بر اهمیت فعالیت مدیران واحد ها و کارکنان در راستای بهبود کیفیت  خدمات به جامعه مهندسی  استان تاکید کرد و افزود: برگزاری چنین نشست هایی فرصت مناسبی برای بررسی و حل مشکلات و گامی درجهت تقويت وحدت و رساندن سازمان به اهداف والای آن است.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ