پیوندها  

پیشنهاد افزایش ۲۵ درصدی تعرفه خدمات مهندسی تصویب شد.پیشنهاد افزایش ۲۵ درصدی تعرفه خدمات مهندسی تصویب شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حسین ویزواری رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان امروز اظهار کرد: بعد از پیگیری های هیات مدیره دوره هشتم سازمان، جلسه کمیته چهار نفره صبح امروز با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار، شهردار محترم گرگان، مدیر کل  محترم راه وشهرسازی،کارشناسان  محترم  این سه ارگان و اعضای محترم هیات مدیره سازمان در محل استانداری تشکیل و موضوع تعرفه مورد کارشناسی و در نهایت تصویب قرار گرفت.
رییس سازمان با اشاره به این‌که میزان افزایش تعرفه خدمات مهندسی ۲۵ درصد نسبت به تعرفه سال ۱۳۹۶ است، افزود:
یکی از درخواست‌های مهم جامعه مهندسی واقعی شدن تعرفه خدمات مهندسی بر اساس تورم عمومی کشوراست. هرچند افزایش ۲۵ درصدی جای تقدیر و تشکر دارد اما تا واقعی شدن نرخ خدمات مهندسی در استان فاصله زیادی داریم .
 وی اظهار امیدواری کرد: با همدلی که در کمیته چهار نفره وجود دارد در سال آینده نیز شاهد افزایش مجدد تعرفه در مسیر واقعی شدن نرخ آن باشیم.
ویزواری با قدردانی از زحمات معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری، شهردارگرگان، مدیر کل راه و شهرسازی استان  و هیات مدیره سازمان، از تلاش‌های هیات مدیره دوره هشتم نظام مهندسی ساختمان گلستان برای حل مشکلات مهندسان و اجرای کامل مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازها خبر داد و ابراز امیدواری کرد: سایر دغدغه های جامعه مهندسی نیز به نحو مقتضی حل و فصل شود.
رییس هیات مدیره سازمان در پایان گفت:  بعنوان نماینده منتخب شما خوبان برخود فرض میدانم از همه کسانی که در طول این مدت به آرامش سازمان کمک و در اجرای قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان  تلاش و فعالیت کرده اند، نهایت تشکر و سپاس را  اعلام داشته و امیدوارم در ادامه بتوانیم با تشریک مساعی بیشتر گامهای موثرتری را در اعتلای هرچه بیشتر سازمان و ارتقا سطح رضایت مندی جامعه وعلی الخصوص مهندسان عزیز  برداریم.

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ