پیوندها  

قوانین و مقررات سایتشرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات : 

ورود کاربران به وب‏‌سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان و استفاده از امکانات و خدمات این سامانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. خاطر نشان میشود ثبت سفارش از طریق این سامانه به معنی پذیرش تمامی قوانین مندرج مطرح شده در این سامانه میباشد .

توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین این سامانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این بخش باشد .

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان اقدام میکند .

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی : 
سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. 
همه مطالب در دسترس از طریق این سامانه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط
سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان محفوظ می‏‌دارد.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات
سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده خود کاربران است . نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ