پیوندها  

نشست اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان با مدیر کل راه و شهرسازی استاننشست اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان  با مدیر کل راه و شهرسازی استان

ریاست سازمان: مهمترین اهداف ما ارتقا و اعتلای جایگاه مهندسان / یکی از درخواست‌های مهم جامعه مهندسی واقعی شدن تعرفه خدمات مهندسی

اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با مهندس محبوبی مدیر کل راه وشهرسازی استان  دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حسین ویزواری در این نشست با بیان اینکه حذف سیستم ارجاع کار از سازمان نظام مهندسی باعث شد تا دلال بازی وارد عرصه ساخت و ساز شود، افزود: با اجرای این دستورالعمل، شأن مهندسان و مهمتر از آن کیفیت ساخت و سازها به شدت پایین آمد.   ویزواری در ادامه سخنان خود گفت: مهمترین هدف ما ارتقا و اعتلای جایگاه مهندسان و بهبود وضعیت معیشتی آنان است.

رییس سازمان به افزایش تعرفه خدمات مهندسی در سال جدید اشاره وگفت: یکی از درخواست‌های مهم جامعه مهندسی واقعی شدن تعرفه خدمات مهندسی بر اساس تورم عمومی کشوراست. اما تا واقعی شدن نرخ خدمات مهندسی در استان فاصله زیادی داریم .

رییس سازمان ابراز امیدواری کردکه با همکاری و همفکری حوزه عمرانی استانداری، اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری، بتوان مشکلات و معضلات حوزه ساخت و ساز را بررسی و برای حل آنها چاره اندیشی نمود.

وی همچنین مشورت با مهندسان و کارشناسان پیشکسوت سازمان را از اولویت های هیات مدیره دوره هشتم سازمان دانست.

رییس هیات مدیره سازمان در پایان ضمن قدردانی از همکاری، تلاش و همراهی  مدیر کل راه و شهرسازی استان  با سازمان نظام مهندسی افزود:  امیدوارم  در ادامه بتوانیم با تشریک مساعی بیشتر گامهای موثرتری را دراجرای قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان، اعتلای هرچه بیشتر سازمان و ارتقا سطح رضایت مندی جامعه و علی الخصوص مهندسان عزیز  برداریم.

حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان در این نشست ضمن تاکید بر نظارت دقیق در فعالیت‌های ساختمانی و عمرانی تصریح کرد:  نظارت دقیق، تقویت و ارتقاء کیفیت ساخت و ساز‌ها در استان نیازمند همدلی و تعامل بیشتر  این دو مجموعه است.

محبوبی گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان را مجموعه ای همراه با راه و شهرسازی میدانیم و این تعامل و همکاری می‌تواند اثرات مثبتی را در ساخت و ساز‌های استان داشته باشد.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ