پیوندها  

استاندار گلستان از غرفه سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان بازدید کرد.استاندار گلستان از غرفه سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان به همراه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ومدیرکل راه و شهرسازی و فرماندار گرگان و دیگر مدیران استانی عصر پنجشنبه از غرفه سازمان در هفدهمین‌نمایشگاه صنعت ساختمان واقع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان بازدید کرد.

دکترحق شناس استاندارگلستان بیان داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان بزرگترین پایگاه فنی مهندسی استان می تواند نقش بزرگی در  رونق تولید ایفا نماید و پیشرفت صنعت ساختمان ، سبب ايجاد شکوفایی اقتصادی و ايجاد اشتغال در بخش ساختمان و بخش هاي وابسته  به آن می گردد.

سید حامد قدس علوی عضو رشته برق هیات مدیره  سازمان ضمن توضیحاتی در خصوص فعالیت سازمان نظام مهندسی ساختمان  گلستان گفت: نظام مهندسی ساختمان بهترین و مهمترین نهاد  فنی استان است که سعی  بر اجرای دقیق مقررات‌ ملی ساختمان دارد.

قدس علوی از ساختمان به عنوان سرمایه ملی یاد‌ کرد و گفت؛ مهمترین تلاش ما در هیات مدیره سازمان این است که  بالاترین کیفیت را در ساخت و ساز داشته باشیم.

قدس علوی  سپس به بیان توضیحاتی در زمینه عملکرد سازمان در سیل اخیر استان پرداخت و گفت :

مهندسان عضو سازمان  فعالیت حرفه ای وانسان دوستانه خود به هم استانی های درگیر سیل اخیر را از همان آغازین ساعات بروز سیل آغاز کردند. سپس به کمک های اهدایی از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها  اشاره  کرد وافزود؛ هیات مدیره سازمان با اختصاص مبلغی از حق الزحمه خود و همچنین  مبالغ اهدایی از سوی سازمان استانها و اعضای سازمان استان گلستان اقدام به ساخت یک واحد مسکونی در گمیشان کرد .

در پایان استاندار گلستان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در سیل اخیر،از این عمل  نیک بعنوان کار مهندسی باارزش و ماندگار یاد کرد.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ