پیوندها  

دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با استاندار گلستاندیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با استاندار گلستان:

استاندار گلستان: مهندسان سرمایه اجتماعی و سازندگی در جامعه هستند و نظام مهندسی ساختمان پل ارتباطی عمران و توسعه شهری بین مردم و دولتمردان

اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان عصر دیروز با حضور در محل استانداری با دکتر حق شناس استاندار گلستان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این دیدار،  استاندار گلستان  با اشاره به اهميت ارتقاء جايگاه نظام مهندسي ساختمان در بحث نظارت بر ساخت و ساز اظهار داشت: حضور سازمان یافته جامعه فنی و مهندسی در زمینه ارائه نظرات راهبردی بسیار مهم و ضروری است.

   دکتر هادی حق شناس، مهندسان را سرمایه اجتماعی و سازندگی در جامعه بر شمرد و اضافه کرد: نظام مهندسی می تواند پل ارتباطی در زمینه عمران و توسعه شهری بین مردم و دولتمردان باشند.

نماينده عالي دولت در استان افزود: توجه به بافت های قدیمی، فرسوده و ناکارآمد شهری موضوعی جدی است که در گرگان باید به آن توجه ویژه داشت. استاندار گلستان با اشاره به اینکه  اجرای سیاست های بازآفرینی شهری سبب ارتقا شرایط کیفی زندگی از طریق ایمن سازی و مقاوم سازی ساختمان ها، توسعه و بهبود زیرساخت می شود خاطر نشان کرد: تجارب دیگر کشورها نشان می دهد که انجام این امر خطیر از عهده یک دستگاه دولتی و یا یک نهاد عمومی به تنهایی برنمی آید و تحقق اهداف و برنامه های بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری، مستلزم رویکردی جامع و هماهنگ و برنامه ریزی با مشارکت کلیه دست اندرکاران ذیربط است و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با بیش از 9500 عضو متخصص اصلی ترین و بزرگترین نقش را می تواند در این زمینه ایفا نماید.

استاندار گلستان تاکید کرد: به عنوان استاندارآمادگی دارم در راستای بازسازی بافت های فرسوده بسیاری از اختیارات خود را به سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان واگذار نمایم.

 دکتر حق شناس ضمن اعلام رضایت از عملکرد سازمان، اظهار داشت: امید است با  وجود این سرمایه و نیروی متخصص بتوانیم گامهای موثری در جهت توسعه و آبادانی استان برداریم.

 در ابتدای این دیدار نیز مهندس حسین ویزواری رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان ضمن ارائه گزارش عملکرد شش ماهه هشتمین دوره هیات مدیره سازمان اظهار داشت: نظام مهندسی ساختمان  با بیش از 9500 عضو ظرفیت بزرگی در حوزه های تخصصی و اجتماعی است.

رییس سازمان  با اشاره به ظرفیت بالای جامعه مهندسی و نقش سازمان نظام مهندسی ساختمان در توسعه پروژه‌های استان خاطرنشان کرد: نظام مهندسی در توسعه پروژه‌های استان سهم‌بسزایی داشته و همواره از سرمایه‌گذاران صنعت ساختمان حمایت کرده و در راستای اعتلای استان و ارتقای کیفیت ساخت و سازها گام‌های موثری برداشته است .

ویزواری خاطر شان کرد: سعی سازمان همواره بر این بوده تا نقش فنی، مهندسی و علمی خود را به دقت ایفا نماید و با دستگاه های اجرایی مرتبط با سازمان تعامل سازنده و مطلوبی داشته باشد.

رییس هیات مدیره سازمان  در بخش ديگري از سخنان خود توسعه خدمات الكترونيك را نيز مورد تاكيد قرار داد و تصريح كرد: الكترونيكي نمودن فرايندها زمينه تخلف و دور زدن قانون را كاهش داده و موجب افزايش شفافيت و نهايتا اجراي دقيق تر سياست هاي سازمان مي شود. وی افزود: با همت هیات مدیره سازمان در هفته دولت سازمان الکترونیک درنظام مهندسی ساختمان گلستان به دست توانمند نماينده عالي دولت در استان راه اندازی می شود.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ