پیوندها  

اهدا احکام روسا و هیات اجرایی دفاتر نمایندگی و بازرسان سازماناهدا احکام روسا و هیات اجرایی دفاتر نمایندگی و بازرسان سازمان

مراسم اهدا احکام روسا و هیات اجرایی دفاتر نمایندگی و بازرسان در محل  سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

حسین ویزواری رییس سازمان: هیات مدیره سازمان هر تصمیمی که به نفع جامعه مهندسی استان باشد را با قدرت اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان در این مراسم که اعضای هیات مدیره و  روسا و هیات اجرایی دفاتر نمایندگی و بازرسان سازمان حضور داشتند در ابتدای مراسم حسین ویزواری رییس سازمان گفت: یکایک شما بزرگواران مورد اعتماد هیات مدیره سازمان هستید جایگاه روسای دفاتر بسیار والا است و روسای دفاتر نماینده هیات مدیره در دفاتر نمایندگی هستند. بنابراین وظایف سنگینی بر دوش دارید و باید در انجام وظایف محوله و دفاع از حیثیت و شخصیت اعضاء سازمان در سطح استان از هیچ کوششی دریغ نورزید.  

رییس هیات مدیره سازمان ضمن اشاره به این موضوع که انسجام و همدلی در هیات مدیره باعث شد در اجرایی شدن اغلب موارد همچون انتصاب روسای دفاتر نمایندگی تصمیمات خوبی گرفته شود افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان یک سازمان فنی و مهندسی است و در این سازمان تنها ملاحظات صنفی مبنای کار قراردارد در انتخاب روسای دفاتر نه توصیه سیاسی بوده و نه هیچ ملاحظه انتخاباتی و قومیتی. تمام سعی ما در هیات مدیره این است که اجازه ندهیم هیچ مقام و  مناسبات یا معادلات سیاسی در تصمیم گیری های سازمان نقش داشته باشند. سازمان هیچ گاه بر اساس توصیه ها و سفارش ها تصمیم نخواهد گرفت.

ویزواری خطاب به روسای دفاتر گفت‌؛ تک تک شما باید در دفاتر نمایندگی الگو و سرمشق باشید و اخلاق حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهید.

رییس سازمان با تاکید بر اینکه مهندسان ولی نعمت ما  و صاحبان اصلی سازمان هستند افزود: از تمام روسای دفاتر انتظار دارم احترام اعضا والبته دیگر اقشار جامعه را بطور کامل حفظ کنند. وی ادامه داد روسای دفاتر  از اموال سازمان در دفاتر نمایندگی مراقبت کنند و بر عملکرد کارکنان در دفاتر نظارت کامل داشته باشند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه این سازمان خانه دوم تمام ده هزار مهندس عضو است افزود: در سازمان همیشه به روی مهندسان باز است و آن ها می توانند هر نوع انتقاد و پیشنهاد مورد نظر خود را با حضور در سازمان به طور مستقیم با هیات مدیره مطرح کنند .

ویزواری در بخش دیگری از سخنان خود گفت : گرچه هیات مدیره دوره هشتم با نگاه شایسته سالاری و احترام به نظر همکاران در در دفاتر نمایندگی اغلب  روسای دفاتر نمایندگی در شهرستان ها را تغییرنداد اما تغییرات در یک دفتر خاص باعث تلاش عده معدود و انگشت شماری از افراد برای ایجاد تنش در فضای مجازی شد والبته با هوشیاری مهندسان به اهداف خود نرسیدند.

ویزواری افزود: مدیریت مؤثر و مراقبت و اهتمام پیوسته  بخش های مختلف نظارتی و  امنیتی برای حفظ آرامش در استان چند قومیتی گلستان که در شرایط کنونی علیرغم تهدیدات بالقوه و بالفعل دشمنان اسلام و ایران، موجبات آرامش و امنیت کامل در استان را فراهم کرده اند  شایسته سپاسگزاری و تقدیر مضاعف هستند.

رییس سازمان با ذکر این  نکته که هیات مدیره سازمان هر تصمیمی که به نفع جامعه مهندسی استان باشد را با قدرت اجرایی خواهد نمود از روسای دفاتر خواست  تا رویکرد جدید در خدمات مهندسی و سایر امور دفاتر نمایندگی داشته باشند تا دفاتر هم پا به پای سازمان رشد و پیشرفت کنند .

 رییس سازمان لزوم استفاده از توانائیها و تجارب و استعدادهای جدید و متنوع را لازم دانست و لزوم ترقی و پیشرفت و پویائی هر سیستم راجایگزینی استعدادها و تواناییهای جدید عنوان کرد و از روسای دفاتر خواست تا استفاده از نظرات و پیشنهادات مهندسان دفاتر نمایندگی بخصوص مهندسان پپیشکسوت را در اولویت کار خود قرار دهند.

در ادامه جلسه ویزواری ضمن تقدیر و تشکر از بازرسان  و روسای سابق دفاتر نمایندگی گفت: سازمان بطور کامل از مدیران وروسای دفاتر و بازرسان در چهارچوب قانون حمایت خواهد کرد.

در پایان مراسم احکام روسا و هیات اجرایی دفاتر نمایندگی  و بازرسان نیز به آنان اعطا شد.

خاطر نشان می گردد اکثر روسای دفاتر نمایندگی در سمت خود ابقا شدند و تغییراتی در چهار دفتر نمایندگی انجام شد مهندس زیوری به عنوان رییس و مهندس محمد بازیار و مهندس امان اله سعیدی  به عنوان هیات اجرایی دفتر نمایندگی گنبد، مهندس محمد رضا هاشمی رییس دفتر نمایندگی کردکوی، مهندس علیرضا عباسی رییس دفتر نمایندگی کلاله و مهندس کمیل واعظی که عضو هیات اجرایی دفتر نمایندگی علی آباد بود به عنوان رییس دفتر نمایندگی علی آباد  احکام خود را از ریاست سازمان دریافت کردند.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ