پیوندها  

مقایسه عملکرد واحد آموزش در چهار ماهه اول سال ۹۷ و ۹۸مقایسه عملکرد واحد آموزش در چهار ماهه اول سال ۹۷ و  ۹۸

مسوول کمیته آموزش سازمان از افزایش  ۳۰۰ درصدی کلاس های ارتقا پایه نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مهندس بهادر مسوول کمیته آموزش سازمان در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی در چهار ماهه اول سال۹۷  نسبت به سال ۹۸ گفت: درچهار ماهه اول سال ۹۷ هفت کلاس ارتقا پایه برای ۳۳۹ نفر و در سال ۹۸ هفده کلاس ارتقاپایه برای ۹۱۸ نفر برگزارشدکه  نسبت به سال قبل ۳۰۰ درصد افزایش داشت.

بابک بهادر در خصوص مدرسان آموزشی گفت: استفاده از اساتید بومی استان از مهم ترین برنامه های کمیته آموزش بوده و در حال حاضر همه ی اساتید از استان و اکثر آنان  دارای مدرک دکترا هستند. 

مسوول کمیته آموزش سازمان  افزود : با بررسی و ارائه راهکار در راستای عرضه خدمات بهتر به اعضاء و جهت رفاه حال مهندسان،  تعداد مجریان آموزشی به ۴ مجری افزایش یافت و مهندسان حوزه شرق در دفتر نمایندگی گنبد ثبت نام و کلاس های آموزشی برای مهندسان این حوزه در  دانشگاه شمس گنبد برگزار می شود.

بهادر گفت:  جهت ارتقاء سطح علمی و عملی اعضای سازمان، کمیته آموزش برگزاری سمینار رایگان برای کلیه رشته ها را در دستور کار خود قرارداد و در همین راستا سمینار رایگان برای مهندسان رشته برق برگزار شد و برای بقیه رشته ها  نیز تا پایان سال برگزار می گردد.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ