پیوندها  

آینده را باید ساختآینده را باید ساخت

اهدا 600 جلد دفتر نقاشی و 1000 عدد لوازم التحریر با شعار (با رعایت مقررات ملی ساختمان آسایش و آرامش را به خانواده های خود هدیه کنید.) توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان

به مناسبت روز جهانی کودک،  جشن بزرگ این روز با عنوان به سوی شهردوستدار کودک و با شعار آینده را باید ساخت با همکاری شهرداری گرگان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و نظام مهندسی ساختمان گلستان و دیگر ارگان های مرتبط در حال برگزاری است. 

به گزارش روابط عمومی سازمان، افتتاحه مراسم با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان و دیگر مدیران استان در محل پارکینگ شهرداری با اجرای برنامه های شاد برای کودکان آغاز سپس مراسم رژه کودکان از میدان شهرداری، خیابان پاسداران و پارک شهر گرگان با حضور کودکان معلول، کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، کودکان بازمانده از تحصیل، کودکان کار و کودکان مهدهای کودک شهر گرگان برگزار شد.

یکی از نکات بسیار مهم در فرهنگ‌سازی، آموزش از سنین پایین و کودکی است، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان که در زمینه ترویج  و آموزش مقررات ملی ساختمان در بین کودکان و نوجوان پیشرو می باشد، 600جلد دفتر نقاشی با طرح جلد کودکانه و شعار آموزشی مقررات ملی ساختمان و 1000 عدد لوازم التحریرشامل مداد، پاک کن و مداد تراش را آماده و به کودکان شرکت کننده در این مراسم اهدا کرد.   

مهمترین برنامه این مراسم برگزاری  نقاشی دیواری کودکان به طول 150 متر با مشارکت 200 کودک و موضوع «از مدرسه تا خانه» می باشد.

در محل پارک، نمایشگاه ویژه «روز دوستدار کودک» با همراهی، نظام مهندسی ساختمان،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز بهداشت، بهزیستی، اداره استاندارد، انجمن‌های خیریه کودکان و خانه‌های فرهنگ برپا می باشد.

خاطر نشان می گردد این مراسم از 9 صبح امروز آغاز وتا ساعت 17 ادامه دارد.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

گزارش تصویری  

آرشیو

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ