پیوندها  

حسین ویزواری رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان: رشد ۱۰۰۰ درصدی افزایش منابع مالی تخصیص یافته توسط هیات مدیره در بانک های عامل جهت اعطای وام قرض الحسنه به اعضای سازمانحسین ویزواری رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان: رشد ۱۰۰۰ درصدی افزایش منابع مالی تخصیص یافته توسط هیات مدیره در بانک های عامل جهت اعطای وام قرض الحسنه به اعضای سازمان

دامنه حمایت های مالی نظام مهندسی ساختمان گلستان از جامعه مهندسی استان افزایش یافته است.  

به گزارش روابط عمومی سازمان حسین ویزواری رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان در خصوص  هدف از افزایش سپرده در بانک های عامل گفت: در راستای خدمت رسانی و حمایت های مالی سازمان از جامعه مهندسی استان و  اهداف و برنامه های هیات مدیره در خصوص ارائه تسهیلات بانکی قرض الحسنه با شرایط ویژه و با توجه به استقبال اعضای سازمان در سطح استان و در خواست متعدد اعضا، هیات مدیره سازمان ، مبالغ سپرده در بانک های عامل را افزایش داد. طبق تصمیم هیات مدیره دوره هشتم سازمان از ابتدای این دوره مبلغ سپرده در بانک رسالت افزایش و با بانک های قرض الحسنه مهر ایران و رفاه کارگران نیز تفاهم نامه در خصوص اعطای تسهیلات قرض الحسنه منعقد گردید.
رییس سازمان در خصوص تفاوت مبلغ سپرده با دوره های قبلی افزود: مبلغ سپرده در بانک های عامل  تا پایان هیات مدیره دوره هفتم ۶ میلیارد ریال بوده است، این مبلغ در حال حاضر  حدود  ۶۲میلیارد ریال می باشد که این رقم در مقایسه با دوره قبل ۱۰۰۰٪ افزایش داشته است.  بر اساس امتیاز ایجاد شده حدود ۷۰ نفر در هر ماه می توانند تسهیلات  قرض الحسنه اخذ نمایند.
رییس  هیات مدیره سازمان در خصوص نحوه ثبت نام  متقاضیان و اولویت دریافت وام بیان داشت:
مهندسان عضو کلیه دفاتر نمایندگی  در سطح استان می توانند جهت دریافت تسهیلات به وب سایت خدماتی کمیته رفاهی، فرهنگی و ورزشی به آدرس http://refah-nmsg.ir  مراجعه و نسبت به ثبت نام و دریافت تسهیلات اقدام نمایند.
ویزواری افزود:  بعد از ثبت درخواست متقاضیان از طریق وب سایت پیامکی با عنوان ثبت درخواست و اعلام شماره ثبت نام متقاضی برای او ارسال می گردد. پس از تایید نهایی درخواست و ارسال لیست به بانک مربوطه، جهت صرفه جویی در زمان و رفاه حال مهندسان پیامکی برای مهندسان ارسال می گردد که جهت ارائه مدارک  به بانک مراجعه نمایند.
رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان خاطر نشان کرد: از اولین استان هایی هستیم که جهت رفاه حال مهندسان و تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از مراجعه حضوری به منظور  صرفه جویی در زمان ، خدمات کمیته رفاهی بصورت آن لاین  و از طریق پیامک به مهندسان اطلاع رسانی می گردد.
وی درخصوص اولویت ثبت نام گفت: لیست ارسالی به بانک طبق  اولویت ثبت نام در وب سایت می باشد. و هیچ تفاوتی درثبت نام اعضا در دفاتر نمایندگی سطح استان وجود ندارد .
در دفاتر نمایندگی هم طبق هماهنگی انجام شده با بانک های عامل جهت رفاه حال مهندسان پس از معرفی به بانک طبق نوبت، می توانند در شهرستان مربوطه نسبت به تکمیل مدارک و اخذ وام اقدام نمایند.
 حسین ویزواری درپایان در خصوص تعداد افراد وام گیرنده و مبلغ وام های پرداختی گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا کنون به تعداد ۲۰۰ نفر و مبلغ ۱۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات به اعضا در سطح استان پرداخت شده است.نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

گزارش تصویری  

آرشیو

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ