پیوندها  

استفاده از مجری ذیصلاح در ساخت و ساز الزامی است / عزم جدی سازمان برای برخورد با متخلفانرییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان:
استفاده از مجری ذیصلاح در ساخت و ساز الزامی است / عزم جدی سازمان برای برخورد با متخلفان

رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان از عزم جدی این سازمان برای برخورد با متخلفان حوزه ساخت و ساز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حسین ویزواری که صبح امروز در دیدار با انجمن سازندگان مسکن و ساختمان استان سخن می گفت ادامه داد : همکاری و همفکری انجمن با سازمان در تسریع و تسهیل امورات شهرواندان در حوزه ساخت و ساز اثر گذار است. وی با تاکید اینکه ساختمان را  باید مجری ذیصلاح بسازد افزود:  تمامی مراحل ساخت باید توسط مهندسان متخصص طراحی، نظارت و اجرا شود. طبق مقررات و قوانین، سازندگان صاحب صلاحیت باید تمام ساختمان ها را بسازند وی تاکید کرد: استفاده از مجریان ذیصلاح برای ساختمان‌سازی امری اجتناب‌ناپذیر  است.
ویزواری وجود برخی از تخلفات ساختمانی در استان را مورد توجه قرار داد و گفت: متأسفانه فضای تخلفات ساختمانی به علت کسب درآمد بیشتر منجر به مشکلات عدیده‌ای شده است. وی تاکید کرد: هیات مدیره دوره هشتم سازمان عزمی جدی برای برخورد با تخلفات ساختمانی دارد.
 رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان گلستان از آمادگی این سازمان در برخورد با هرگونه تخلف ساختمانی در استان خبر داد و گفت: جلوی تخلفات ساختمانی و آسیب به فضاهای شهری  باید گرفته شود.
در این جلسه اعضای انجمن سازندگان مسکن و ساختمان نیز موارد ذیل را بیان کردند:
-  تقدیراز هیات مدیره سازمان درخصوص پیگیری مشکلات و برگزاری جلسات و کاهش دامنه شمول سازندگان مسکن و ساختمان
-  تاکید بر همکاری بیشتر
-  ساماندهی دفاتر طراحی در خصوص نقشه های اجرایینظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ