پیوندها  

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت "یوم ا... 13 آبانبیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت "یوم ا... 13 آبان

(( استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا  ))

یوم ا... سیزده آبان ماه روز تجلي اراده­ي امت مسلمان و آزادي­خواه ايران در به زانو درآوردن تمام الحاد و استكبار دوران است. روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام برائت و بیزاری از دشمنان اسلام با محوریت شیطان بزرگ آمریکا و یزیدیان زمان، اسرائیل و آل سعود جنایت کار صرفاً یک رخداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار است. پیام ۱۳ آبان ماه حفظ وحدت ملی، استقامت، پایداری و مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار جهانی به سردمداری آمریکا است.

 ما جامعه مهندسين بسيجي استان گلستان با الهام از آموزه­های ارزشمند بنيان­گذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور پرشور و گسترده در مراسمات گرامیداشت 13 آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نمایش تجدید میثاق ایرانیان با آرمانهای امام (ره) و بیعت مجدد با ولي فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و تاکید بر هوشیاری ملت با بصیرت و همیشه در صحنه اعلام می‌داریم؛ ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در رأس آنها استکبارستیزی و استقلال طلبی کوتاه نیامده و آمریکا این جرثومه فساد را عامل اصلی گرفتاری‌های جهان اسلام و منشاء فتنه و توطئه علیه نظام‌ و انقلاب اسلامی می‌دانیم و تنها راه نجات کشور و افول و فروپاشی آمریکا را، اتکاء بر دانش،تلاش و توانایی خود و استفاده از سرمایه های خدادادی سرزمین پهناورمان ایران دانسته و مبارزه با استکبار جهانی و مقاومت اسلامی با هدف خدمت صادقانه به ملت شریف ایران را در راستای رهنمودها، منویات و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) به عنوان سرلوحه کار خود و نقشه راه حرکت در مسیر نیل به حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) قرار می دهیم.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان از آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه به ویژه قشر مهندسین فرهیخته استان دعوت مي نمايد تا با حضور پرشور و پرصلابت خود در این راهپيمايي و تجمع بزرگ 13 آبان شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی اندازند و نشان دهند فشار اقتصادي و تحريم ظالمانه آمريكا در اين پيچ تاريخي تمدن ساز، بر ملت آزاده و حق طلب ايران، هيچ اثري نداشته و همواره حافظ آرمان هاي انقلاب و پشتيبان مستضعفين عالم خواهند بود.(إن شاءا...)

                                                                                                                           

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان

آبانماه 1398 هجری شمسی- ربیع الاول 1441 هجری قمرینظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

گزارش تصویری  

آرشیو

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ