پیوندها  

فرصتی جدید برای اشتغال مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستانعبدالجلال ایری  با تشریح چگونگی اجرای آزمون  ادواری ایمنی عمومی اعلام کرد

فرصتی جدید برای اشتغال مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان اعلام کرد مهندسان عضو این سازمان می توانند در آزمون ادواری ایمنی عمومی که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می گردد، شرکت نمایند.  عبدالجلال ایری با اعلام این خبر افزود:  براساس ماده 4 آیین­ نامه « به کارگیری مسئولین ایمنی در کارگاه ها» آزمون ادواری ایمنی عمومی از طریق مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار این وزارتخانه  به عنوان مرجع ذیصلاح  برای مسئولان ایمنی کارگاه­ها برگزار می­گردد.

عبدالجلال ایری با اعلام این خبر افزود:  این کار با هدف ایجاد اشتغال فعال برای مهندسان و نیز افزایش ضریب ایمنی کارگاه های ساختمانی صورت می گیرد. وی اظهار داشت براساس ماده 4 آیین­نامه « به کارگیری مسئولین ایمنی در کارگاه ها» آزمون ادواری ایمنی عمومی از طریق مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارتخانه  فوق الذکر به عنوان مرجع ذیصلاح  برای مسئولان ایمنی کارگاه­ها برگزار می­گردد. ایری اضافه کرد  کلیه مهندسان اعم از دارای پروانه اشتغال و بدون پروانه می توانند با تکمیل فرم و تحویل آن به دفاتر نمایندگی سازمان در سطح استان  آمادگی خود را جهت حضور در این آزمون اعلام نمایند.

لازم به توضیح است آن دسته از مسئولان ایمنی که دوره های آموزشی عمومی و تخصصی مرکز فوق الذکر را طی نموده و موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شده اند از این مقوله مستثنی می باشند. همچنین طبق بخشنامه ابلاغی،  معرفی شدگان در صورت عدم حضور و یا عدم موفقیت در آزمون مربوطه، ملزم به طی دوره آموزشی ایمنی عمومی که توسط مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار و سایر مجریان ذیصلاح برای مسئولان ایمنی برگزار می گردد ، خواهند بود.

برای دریافت فرم پیش ثبت نام آزمون ادورای اینجا را کلیک کنید

برای دریافت ((آیین نامه به کار گیری مسئولین ایمنی در کارگاه ها)) اینجا را کلیک کنید .

 

 نظرات ثبت شدهتابلوی اعلانات  

تبلیغات  

آرشیو  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی گروه سیمرغ